English
تماس با ما
AIADS.ir
اطلس آذرآبادگان
انتشارات آزیا
مجتمع آموزشی ایران
مدیران
صفحه اصلی
بخش مشاوره و تحقيق

در دنیای پیچیده و در حال پیشرفت امروزی، موفقیت در عرصه‌های تجاری و بازرگانی، نیازمند مشاوره حرفه‌‌ای و مدیریت صحیح سازمانی و اقتصادی است. چالش‌هایی که در عرصه تجارت صورت می‌گیرد، نظریات و راهکارهای سریع و استراتژی‌های مناسب را می‌طلبد. هدف شرکت سهامی مطالعات و توسعه تجارت و صنعت ایرانیان توسعه استراتژی‌های رقابتی، ارزیابی فرصت‌های جدید بازار و تعیین قیمت‌های بهینه است. ما به مدیران شرکت‌ها در اتخاذ تصمیمات مبتنی بر دیدگاه‌های خلاقانه و غیر قراردادی یاری می‌رسانیم و به سازمان‌ها کمک می‌کنیم‌ تا‌ عملکرد مؤثری داشته و بر عملکرد مشتریان در فعالیت‌های آتی تأثیرات مثبتی بگذارند. ارائه رویکردهای تغییرپذیر مبتنی بر نیاز مشتریان، مشاوره ابتدایی و پشتیبانی از طریق مدیریت پروژه و اجرای پروژه‌های بلندمدت از اهداف اصلی ما می‌باشد. به عبارتی آنچه را در ذهن پرورانده‌اید، با ما درمیان بگذارید تا شاهد نمود و تحقق آن باشید؛ خواه در مراحل اولیه برنامه‌ریزی تجاری، خواه درصدد معرفی تولیدات یا ارائه خدماتی به بازار جهانی باشید؛ مشاورین متخصص ما در خدمت شما خواهند بود.
ما نگرش اقتصادی و دورنمای جهانی را با تخصص و مهارت در بهینه‌سازی هزینه‌ها و تبیین استراتژی واحد تجاری درهم آمیخته و راهکارهایی ارائه می‌دهیم که نتایج سودمندي به دنبال خواهند داشت. هدف ما انتقال نتایج عملی به مشتریان که منافع مالی قابل توجهی را نیز به دنبال دارند، می‌باشد.

دیدگاه  ما
ارزش تجاری تکنولوژی از مردم نشأت می‌گیرد و ما براین باوریم که تکنولوژی به تنهایی نمی‌تواند سودمند واقع شود. متخصصان ما با بررسی اهداف تجاری شما بهترین راه‌حل‌ها را متناسب با نیازهایتان ارائه می‌دهند. ما اعتقاد داریم که انتخاب تکنولوژی مبتنی بر نیازهای مشتریان، حرفه و تجارت شما را متمایز می‌کند.

رسالت ما
رسالت ما ایجاد و ارائه راه‌حل‌های مفید مبتنی بر تجارت و فن‌آوری متناسب با آنچه شما می‌خواهید، می‌باشد. شرکت سهامی مطالعات و توسعه تجارت و صنعت ایرانیان، راهکارهای لازم برای پیشرفت سازمانی و بهبود عملکرد را در اختیار شما قرار می‌دهد. ما به شما توانایی لازم برای تطبیق با بازار در حال تغییر را می‌دهیم. تشریک مساعی، لازمه پیشرفت در عرصه‌های تجاری است و متخصصین ما با به کارگرفتن منابع انسانی مورد نیاز و تشکیل تیم‌های منسجم، شما را به جایگاه مطلوبی در بازار می‌رسانند. به این رویکرد، تجربه کسب و کار اشتراکی اطلاق می‌شود که ماحصل آن ایجاد روابط حرفه‌ای و تجاری مستحکم و سودآور است.


ارزش‌های ما
برای موفقیت در تجارت و کسب و کار، علاوه بر مهارت کارکنان، ارزش‌های اشتراکی نیز ضرورت دارد. اهداف و استانداردهای شرکت سهامی مطالعات و توسعه تجارت و صنعت ایرانیان به گونه‌ای پایه‌ریزی شده‌اند که نه تنها به سهامداران و کارکنان بلکه به تمامی کسانی که در زنجیره ارزش مشارکت دارند، سود می‌رساند. ما براین باوریم که این اهداف تنها از طریق همکاری و احترام متقابل به دست می‌آیند. از زمان تأسیس این شرکت چندین ارزش اشتراکی در رأس برنامه‌ها و تصمیمات قرار داشته  كه به ترتیب زیر است:
دیانت
برای کسب موفقیت در تجارت و کسب و کار، روش‌های منصفانه اهمیت زیادی دارد. شرکت ما در راستای این اصل مهم، قوانین روشنی متناسب با مهارت‌ها و مشاغل مختلف تنظیم نموده است.
تهور
تهور یکی دیگر از ارزش‌های ماست که کارفرمایان را برای مواجهه با ریسک‌ها و خطرات تجارت و ایجاد تعادل میان آنها از طریق دوراندیشي آماده می‌‌سازد.
اعتماد
اعتماد یکی از ارزش‌های مهم در سازمان‌ها و شرکت‌ها به شمار می‌رود که کارکنان و تیم‌ها را به کار بیشتر ترغیب مي‌كند و مدیران را در دستیابی به عملکرد مطلوب‌تر یاری می‌رساند. شفافیت و اطمینان‌دهی، یکی از اصول مهم در تجربه تجارت اشتراکی شرکت ما به شمار می‌رود.
آزادی
خلاقیت، نوآوری، استقلال فکری و احترام به عقاید و خواسته‌های مشتریان چیزی است که امروزه در دنیای تجارت حرف اول را می‌زند. ما با بررسی طرح‌های شما و با احترام به عقاید و خواسته‌های خلاقانه‌تان راه را برای کسب موفقیت نشان می‌دهیم.
روحیه تیمی
روحیه تیمی از ارزش‌هاي والای هر سازمان و شرکت است که به همکاری سازنده میان مشتریان، کارکنان و شرکا منجر می‌شود. ما با ارائه مشاوره در این زمینه، فضای لازم برای این همکاری مؤثر را در اختیارتان قرار می‌دهیم.
تواضع
تواضع از دیگر ارزش‌هایی است که ما در مواجهه با مسائل، مشکلات و پیشنهادات مشتریان نشان می‌دهیم.
احترام به افراد
ما به ظرفیت و تمایل افراد برای رشد و پیشرفت، همچنین به استعدادها و عقاید مشتریان و به طور کلی مردم احترام می‌گذاریم؛ در این راستا به عقاید و خواسته‌های دیگران بدون توجه به جایگاه و سمتشان بها می‌دهیم. ما با اتخاذ فرآیندهای تصمیم‌گیری شفاف و ارائه مشاوره در این زمینه و نيز با بررسی عملکرد سازمان‌ها و پیشنهاد راهکارهای سازنده همسو با ارزش‌های دیگر، زمینه را برای رشد و توسعه فراهم می‌آوریم.
تنوع
تنوع از اصول و ارزش‌های مهم موفقیت در سازمان‌ها به شمار می‌رود و ما با پذیرش، ارج‌نهی و ایجاد مشارکت میان شرکت‌های مختلف با زمینه‌های حرفه‌ای و تجاری متفاوت، تنوع لازم را ایجاد می‌کنیم. تنوع در افکار ، تخصص‌ها، تجربیات و زمینه‌های فعالیت لازمه ایجاد محیطی مناسب برای بیان نظریات خلاقانه و ظهور عقاید جدید می‌باشد.
مشتریان در درجه اول اهمیت قرار دارند
موفقیت ما منوط به موقعیت مشتریان ما است. ما با تأمین منابع مورد نیاز مشتریان خود، مسیر دستیابی به موفقیت را برای آنها هموار می‌کنیم؛ در این راستا خواسته مشتریان در صدر برنامه‌های ما قرار دارد و ارائه منابع لازم برای سیر در مسیر ترقی از اصول اساسی شرکت ما محسوب می‌شود.
دورنمای استراتژیک
ما به دنبال تأمین مزایای رقابتی برای مشتریان خود هستیم. رویکرد ما نگرش کلی به صنعت، سیستم رقابتی و پتانسیل‌های آن برای هماهنگی با پویایی وتغییرات بازار می‌باشد. ما با معرفی جایگاه و توانایی‌های صنایع در بازار که مشتریان را به نتایج مطلوب و پایدار می‌رساند، زمینه را برای توسعه فراهم می‌آوریم. واقع‌بینی از اصول مهم در شرکت ما و ارائه اطلاعات معتبر، تجزیه و تحلیل دقیق فرصت‌ها و نگرش خارجی از عوامل بنیادین در اتخاذ تصمیمات مناسب به شمار می‌روند. اتخاذ رویکرد استراتژیک در تمامی زمینه‌های کسب و کار ضروری است و کادر مجرب شرکت ما در زمینه راهکارهای استراتژیک به شما یاری می‌دهند.
مشارکت
روابط و مشارکت داخلی و درون‌سازمانی از یک  سو و مشارکت و رابطه با مشتریان از سوی دیگر می‌تواند به توسعه و دوام یک صنعت و حرفه کمک کند. ما با ایجاد روابطی مبتنی بر احترام، توجه، صداقت، حمایت متقابل و سرمایه‌گذاری، زمینه‌های مشارکت شغلی را هم در درون سازمان و هم میان سازمان و مشتریان فراهم می‌آوریم.

Copyright © 2015 Aiads.ir    -   Ahmad Alipour