English
تماس با ما
AIADS.ir
اطلس آذرآبادگان
انتشارات آزیا
مجتمع آموزشی ایران
مدیران
صفحه اصلی

 
شرکت اطلس آذرآبادگان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات گیاهی و یکی از پیشتازان در بهره‌برداری از گیاهان دارویی است. استفاده از این نوع گیاهان، روشی سالم و طبیعی در درمان بیماری‌ها به شمار می‌رود و در بسیاری از موارد آنها نقش پیش‌گیری‌کننده دارند. مأموریت این شرکت، تولید محصولات مرغوب و باکیفیت براساس نیازهای مشتریان، تلاش در جهت سلامت جهانی از طریق مصرف گیاهان دارویی، دستیابی به بازارهای جهانی و مطرح کردن محصولات ایرانی در سطح جهان و همچنین جلب رضایت مشتریان، کارکنان و ذینفعان است.
بینش این شرکت، برتری در عرصه بهره‌برداری از گیاهان دارویی و تولید محصولات دارویی و همچنین تولید انواع چای و محصولات سالم با بهترین کیفیت مبتنی بر گیاهان دارویی است. هدف ما جلب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قدیمی برای رسیدن به برتری رقابتی و کیفیت مطلوب می‌باشد.
کیفیت، هدف اصلی این شرکت است و تسهیلات و خدمات تولید گیاهان دارویی و کارگاه‌ها بر اساس اصول و دستورالعمل‌های «جی.ام.پی» تعیین می‌شوند. از آغاز تأسیس این شرکت، کادر مجرب کارشناسان بر تمامی مراحل از تولید تا تجزیه و تحلیل فرآیند، نظارت مستمر داشته‌اند.
فلسفه تجاری ما این است: «آنچه ما داریم دیگران ندارند و در آنچه دیگران یافته‌اند، ما باید برتر باشیم». مفاهیمی چون کیفیت مرغوب، بازده بالا و مدیریت هزینه‌ها در رأس برنامه‌های ما قرار دارند. متخصصین این شرکت با استفاده از تکنولوژی پیشرفته، مواد جدید در صنایع غذایی، صنعت داروسازی و صنایع مرتبط دیگر تمام توان خود را برای توسعه محصولات جدید، بهبود تکنولوژی و آموزش فردی و همچنین ارتقای فرهنگ شرکت و خدمات مشتریان به کار گرفته‌اند. از مجرای این اقدامات سعی کرده‌ایم مدیریت علمی، مدرن و استاندارد شرکت را برای عرضه محصولات باکیفیت به مشتریان داخلی و خارجی در دستور کار خود قرار دهیم.

 


Copyright © 2015 Aiads.ir    -   Ahmad Alipour