English
تماس با ما
AIADS.ir
اطلس آذرآبادگان
انتشارات آزیا
مجتمع آموزشی ایران
مدیران
صفحه اصلی

 

شرکت سهامی مطالعات و توسعه تجارت و صنعت ایرانیان در سال 1373 در پی تغییر سیاست‌های دولت جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تقویت بخش خصوصی و سپردن بخش‌هایی از اقتصاد کشور به سازمان‌های غیر‌دولتی تاسیس و در زمینه‌های مختلفی چون ارائۀ خدمات به بخش‌های کشاورزی، صنعت و بازرگانی فعالیت دارد.

در بخش مشاوره و تحقیق، این شرکت اطلاعاتی ارزشمند در زمینۀ مشاورۀ تجاری، مشاوره بازاریابی، مشاورۀ اقتصادی و مشاورۀ مدیریت در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. امروزه موفقیت شرکت‌ها در عرصه‌های تجاری و بازرگانی، نیازمند مدیریت صحیح سازمانی و اقتصادی است و این شرکت با ارائۀ نظریات و راهکارهای سریع و استراتژی‌های مناسب، به شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف مشاوره می‌دهد.

در بخش مدیریت پروژۀ شرکت سهامی مطالعات و توسعۀ تجارت و صنعت ایرانیان، تمامی عناصر چرخۀ پروژه بررسی شده و متخصصین این شرکت در صنایع و حرفه‌های مختلف، فراهم نمودن زمینۀ مناسب برای اجرای ایده‌ها و طرح‌های مشتریان و اتخاذ بهترین روش‌های عملی را در دستور کار خود قرار می‌دهند. مدیریت پروژه، مدیریت برنامه، احیای پروژه، برنامه‌ریزی استراتژیک پروژه و پشتیبانی از پروژه، مواردی است که در این بخش مطرح می‌شوند.

شرکت مطالعات و توسعۀ تجارت و صنعت ایرانیان به عنوان یک مجموعۀ چندمنظوره، خدمات زیادی را در جهت تأمین نهاده‌ها و مواد اولیۀ مورد نیاز واحدهای صنعتی و کشاورزی ارائه نموده است. همچنین صادرات مازاد تولیدات کارخانجات و واحدهای بزرگ کشاورزی به سایر کشورها از دیگر فعالیت‌های این مرکز به حساب می‌آید.

متخصصین این شرکت در بخش کشاورزی خدماتی چون مشاوره مدیریت محصول، استراتژی مکانیزاسیون کشاورزی، مدیریت خاک و بذر، جنگلداری، تحلیل استراتژیک، نحوۀ توسعۀ کسب و کار، برنامه‌ریزی محیط زیست، مدیریت پروژه و طراحی فضاهای سبز شهری و پارک‌ها را ارائه می‌دهند.

بخش سرمایه‌گذاری شرکت سهامی مطالعات و توسعۀ تجارت و صنعت ایرانیان راه‌حل‌های مؤثری را در زمینۀ توسعه و به کارگیری سرمایه و حمایت از سرمایه‌گذاری ارائه می‌دهد. افراد، کارآفرینان، سازمان‌ها و مؤسسات مختلف می‌توانند از خدمات شرکت در این بخش بهرۀ کافی را ببرند. راهکارهایی که در زمینۀ حفظ سرمایه، چرخۀ سرمایه‌گذاری، اصلاح فرآیند تجاری، استراتژی‌های سرمایه‌گذاری و ریسک خطرپذیری و برنامه‌ریزی مالی برای عوامل اجرایی ارائه می‌دهیم، در نوع خود بی‌نظیر است.

مجتمع آموزشی ایران، یکی از مؤسسات تحت پوشش شرکت مطالعات و توسعۀ تجارت و صنعت ایرانیان است. این مجتمع در سال 1388 تأسیس شده و به مدیران عالی و کارآفرینان، خدمات آموزشی ارائه می‌دهد.

انتشارات آزیا نیز تحت حمایت و پشتیبانی این شرکت به انتشار حرفه‌ای کتاب‌های تخصصی می‌پردازد. انتشارات آزیا در سال 1390 به پشتوانۀ علمی و تجربی گروهی از متخصصین و علاقه‌مندان به تاریخ، فرهنگ و جغرافیای کشورها و مناطق مختلف جهان تأسیس شد.

شرکت اطلس آذرآبادگان نیز به عنوان یکی از زیر مجموعه‌های این مرکز در سال 1391 با هدف تولید محصولات گیاهی و بهره‌برداری از گیاهان دارویی تاسیس شده است. مفاهیمی چون کیفیت مرغوب، بازده بالا و مدیریت هزینه‌ها در رأس برنامه‌های مدیران آن قرار دارد. 


Copyright © 2015 Aiads.ir    -   Ahmad Alipour