Aiads.ir

AIADS.ir
بخش مديريت پروژه
بخش مديريت پروژه

درباره ما
حرفه اصلی ما تمامی عناصر چرخه یک پروژه شامل مطالعات عملی، تطبیق سرمایه، مهندسی ابتدا به انتها و طراحی جزء به جزء را دربرمی‌گیرد. تجربه متخصصین شرکت سهامی مطالعات و توسعه تجارت و صنعت ایرانیان در صنایع و حرفه‌های مختلف، زمینه مناسب برای عملی نمودن ایده‌ها و طرح‌های مشتریان و اتخاذ بهترین روش‌های عملی را فراهم می‌آورد. این شرکت یکی از پشتیبانان در عرصه مدیریت پروژه و ارائه خدمات مشاوره مدیریت می‌باشد. خدماتی که ارائه می‌دهیم، شاملِ برون‌سپاری مدیریت پروژه، اداره پروژه‌ها، ارائه منابع پروژه، ایجاد دفاتر مدیریت پروژه، اصلاح فرآیندهای تجاری، بررسی روند اجرای پروژه‌ها و مدیریت پورتفولیو است.
هدف اصلی ما ارائه مزیت رقابتی از طریق برنامه‌ریزی پروژه و روش‌های کنترل و نظارت می‌باشد. ما خدمات مدیریت پروژه خود را با در نظرگرفتن نیازهای فردی و سازمان‌ها ارائه می دهیم. مشاورین مدیریت پروژه شرکت سهامی مطالعات و توسعه تجارت و صنعت ایرانیان با بررسی و شناسایی فرصت‌ها، تحقق پروژه‌های شما را سهل‌الوصول‌تر می‌کنند. متخصصین ما در تمامی مراحل شکل‌گیری و اجرای پروژه از مرحله شناسایی و تجزیه و تحلیل ریسک‌ها، پیشنهاد و اتخاذ روش‌های مناسب و مدیریت صحیح توسعه برنامه ها به شما در تمامی مراحل یاری می‌رسانند. اجرای یک فرآیند مدیریت پروژه رسمی در سازمانی که در برنامه‌ریزی و نظارت بر پروژه رویکرد ساختاری اتخاذ ننموده، چالش‌های زیادی را به دنبال خواهد داشت. رویکرد مرحله‌ای این شرکت در اجرای پروژه‌ها، به شرکت‌ها کمک می‌کند تا در برابر تغییر بازار مقاوم بوده و در مراحل نهایی فرآیند که کارآفرینی را شامل می‌شود، عملکرد موفقیت‌آمیزی داشته باشند.

رسالت ما
رسالت ما انتقال دانش، ارائه خدمات مدیریتی و فراهم نمودن شرایط استثنایی و منافع قابل توجه به مشتریانمان است. ما با ایجاد و تقویت روابط بلندمدت با مشتریان که از انتظارات آنها در زمینه کیفیت، انعطاف‌پذیری و خدمات فراتر می‌رود، رسالت خود را به انجام می‌رسانیم. تأثیربخشی راهکارهای ما حاصل اقداماتی است که در حفظ و بهبود سیستم‌های مدیریت تجاری خود انجام می‌دهیم.
خدماتی که متخصصین این شرکت در زمینه مدیریت پروژه ارائه می‌دهند، مشتریان را قادر خواهد ساخت که از طریق کاربرد مؤثر تکنیک‌های کنترل و برنامه‌ریزی پروژه به مزیت رقابتی دست یابند.

مدیریت پروژه
سازمان‌های مدرن و پیشرفته، امروزه متقاضی رویکردی مؤثر‌تر و یکپارچه‌تر برای مدیریت و پروژه‌های خود هستند. خدمات این شرکت، علاوه بر اجرای پروژه‌ها در موعد مقرر، مطابقت با بودجه تعیین شده و با کیفیت مطلوب، اطمینان و کاهش ریسک را که از نیازهای مهم مشتریانمان است، دربرمی‌گیرد. شرکت سهامی مطالعات و توسعه تجارت و صنعت ایرانیان برترین استانداردهای مدیریت پروژه را دارا بوده و با استفاده ازمتخصصین مجرب خود و تجارب زیادی که در این زمینه دارد، عملکرد مطلوبی را ارائه نموده است. ما بر این باوریم که از توانایی لازم برای ارائه بینش مناسب برای طراحی و نظارت بر تمامی جوانب فرآیند مدیریت پروژه از تعریف مفاهیم تا اجرایی نمودن پروژه و حفظ آن برخورداریم.

مدیریت برنامه
این شرکت در زمینه مدیریت برنامه در طیف وسیعی از پروژه‌ها از توسعه زیرساخت‌ها گرفته تا ارائه خدمات دیگر تجربه خود را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. خدمات ما از مدیریت پروژه‌های بزرگ و برنامه‌ریزی تجاری برای شرکت‌های چندمنظوره و پروژه‌های کوچک انفرادی متغیر می‌باشد. مدیریت برنامه تمامی جوانب مدیریت و همکاری در تمامی مراحل فرآیند توسعه از جمله مطالعه و تحقیق، برنامه‌ریزی، طراحی و اجرا، راه‌اندازی و پشتیبانی اجرایی را دربرمی‌گیرد. متخصصین ما در این راستا مراحل مختلف اجراي پروژه را به خوبی کنترل کرده، آنها را برای مشتریان تشریح می نمایند و در صورت لزوم راه‌حل‌های مورد نیاز برای حفظ و هدایت طرح را ارائه می‌دهند. متخصصین این شرکت همچنین در زمینه ایجاد طرح‌های هزینه و گردش وجه، خدمات مفیدی ارائه می‌دهند.
این خدمات شامل بررسی و نمایش هزینه‌های واقعی، هزینه‌های پیشنهادی و تغییرات در این زمینه و همچنین ارائه اطلاعات به روز در خصوص مدیریت می‌باشد.
به طور کلی خدمات این شرکت در زمینه مدیریت برنامه به شرح ذیل می‌باشد:

- مدیریت و همکاری در تمامی مراحل برنامه‌ریزی.
- ایجاد طرح‌های برنامه‌ریزی، تشریح و ارزیابی مراحل فرآیند توسعه.
- پیشنهاد راه‌حل‌های جایگزین برای حفظ برنامه‌ها و طرح‌ها.
- ایجاد طرح‌های هزینه وگردش وجه و نمایش آنها.
- اطلاع رسانی به تمامی سهامداران مهم، به ویژه مشتریان، تیم برنامه‌ریزی و پیمانکاران.

احیای پروژه
بسیاری از شرکت‌ها در خلال اجرای پروژه با شکست روبرو شده و یا موانع بسیاری را بر سر راه خود می‌بینند که اغلب ناشی از اتخاذ رویکرد نامناسب، اهداف نامشخص یا اجرای نادرست آن می‌باشد. موفقیت در اجرای پروژه و کاهش ریسک، به راهکاری مناسب برای احیای آن منوط است و متخصصین ما خدمات لازم را در این زمینه در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.
به طور کلی رویکرد ما در این راستا موارد زیر را دربرمی‌گیرد:

- بررسی جامع پروژه برای شناسایی مشکلات موجود، پیش‌بینی تهدیدات و ریسک‌ها و جلوگیری از بروز آنها.
- شناسایی مشکلات عمده و اولویت‌بندی آنها برای مشخص نمودن اقدامات لازم و منابع هدف.
- همسوسازی پروژه با نیازهای تجاری.

برنامه‌ریزی استراتژیک پروژه
برای موفقیت یک پروژه، کاربرد منابع موجود و تعیین شاخص‌های مهم اجرایی ضروری می‌باشد؛ از جنبه استراتژیک، دستیابی به این هدف، مستلزم برنامه‌ریزی دقیق، مدیریت سهامداران، تعیین هدف و برنامه‌ریزی منابع برای نیل به نتایج مطلوب است. متخصصین این شرکت با بهره‌گیری از تجربیات خود، مشتریان بازارهای گوناگون را در برنامه‌ریزی استراتژیک پروژه هدایت می‌کنند.

پشتیبانی از پروژه
موفقیت پروژه، مستلزم مدیریت صحیح آن است. خدمات پشتیبانی از پروژه شرکت سهامی مطالعات و توسعۀ تجارت و صنعت ایرانیان به مشتریان امکان بهره‌مندی از تجربیات و تخصص ما را در راستای اجرای پروژه‌ها می‌دهد.
موارد زیر تنها بخشی از خدمات پشتیبانی پروژه این شرکت هستند:

• نظارت بر پروژه: ارزیابی پروژه‌ها برای بررسی میزان موفقیت آن.
• ارزیابی ریسک: بررسی ریسک‌ها و تبیین استراتژی‌های کارآمد برای مقابله با آنها.
• مدیریت ریسک خارجی: تیم مدیریت بحران این شرکت به مشتریان، خدمات مدیریت ریسک جامعی ارائه می‌دهد.
• بررسی‌هایی پس از اجرای پروژه: نگرشی مستقل بر چگونگی اتمام پروژه، شامل ارزیابی نتایج تجاری حاصل از آن.
• مشاوره / آماده‌سازی مدیریت پروژه: این خدمات به مدیران سازمان‌ها در ارتقای توانایی‌ها و بالا بردن میزان موفقیت پروژه یاری می‌رساند.
 
برگزاری سمینارها و کنفرانس‌ها
برگزاری سمینارها، کنفرانس‌ها، سمپوزیوم‌ها و کارگاه‌های آموزشی، فرصت‌های چشمگیری را در اختیار انجمن‌های علمی و شرکت‌های تجاری قرار می‌دهد تا از طریق آن دانش علمی، نتایج به دست آمده از تحقیقات و عملکرد تجاری خود را با دیگران سهیم شوند. این برنامه‌ها همچنین موجب ترویج فرهنگ تحقیق در مؤسسات آموزش عالی و سازمان‌ها می‌گردد.
شرکت سهامی مطالعات و توسعۀ تجارت و صنعت ایرانیان، مؤسسات، سازمان‌ها و دانشگاه‌های ملی و بین‌المللی را تشویق می‌کند تا دستاوردهای علمی و اقتصادی خود را در عرصه‌های ملی و بین‌المللی ارائه دهند. هدف اصلی ما برگزاری همایش‌ها، نمایشگاه‌ها و سمینارهایی است که با اهداف استراتژیک و مالی انواع سازمان‌ها و شرکت‌ها همخوانی داشته باشد.

Copyright © 2015 Aiads.ir    -   Ahmad Alipour